قصاص خون عماد شلیک یک موشک نیست؛آن که قصاص خون عماد است برچیدن و بنیان کندن رژیم کودک‌کش صهیونیستی است.
قاسم سلیمانی 1396/11/26
روابط عمومی ۱۷ تیر ۱۳۹۵ اخبار, اسلاید, سیاسی, عناوین مهم, مقاله برگزیده یک دیدگاه

افکار عمومی ملت بازیچه‌ی سیاست «تکرار» و «جعل اصطلاح» تدبیر و  امید!!

 

 

به گزارش یزد جاد،یادداشتی درباره سیاست «تکرار» و «جعل اصطلاح» نوشته شده است. لازم به ذکر است این نوشته توسط علیرضا زارع شهرآبادی،دبیر هیئت عالی نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد به رشته تحریر در آمده است که به شرح زیر می باشد:

 

با گذشت بیش از سه سال از عمر دولت یازدهم، سیاستی که به وفور در مسائل داخلی مشاهده شد، عبارت است تکنیک« تکرار» که عمدتاً توسط خود دولت به کار رفته شد تا از این طریق افکار عمومی مردم را در تحت تاثیر قرار دهند.

بدین صورت که روی یک مورد مثلاً برجام به هر طریقی از جمله تریبون ها، روزنامه های زنجیره ای و… آنقدر مانور می دهند تا آن چیزی که مدنظر است، به گفتمانی بین عموم مردم تبدیل شود و چه درست و چه غلط، صحیح جلوه داده شود.

دولت تدبیر و امید با به کارگرفتن سیاست تکرار، برای پیشبرد اهداف به اصطلاح فراجناحی خود،که در آن مواردی همچون سازش با کداخدا، زانو زدن جلوی اعراب، توهین و افتراء به منتقدان داخلی و حزب اللهی، عدم توجه به معیشت و دین مردم و بی توجهی به محرومان و مستضعفان یافت می شود؛ استفاده می کنند.

با این روش که موضوعات و اهداف به اصطلاح فراجناحی خود را در هر تریبون و منبری و… با غلو نمودن، پی در پی تکرار می کنند و همزمان نسبت به دغدغه های حقیقی جامعه با بی توجهی رفتار می کنند و روی آنها سرپوش می گذارند و باعث فراموشی آنها در جامعه می شوند.

و اما سیاست بعدی که زیاد استفاده گردیده است، عبارت است از «جعل اصطلاح». یعنی برای تحقق اهداف خود از جعل عناوین و صفات جهت دهنده به افکار عمومی استفاده می شود، از جمله همین اخیر که یک روز برجام، آفتاب تابان و یک روز آفتاب پشت ابر معرفی می شود یا مثلاً برای القای موفقیت در عرصه سیاست خارجی از صفاتی چون قهرمان دیپلماسی و یا ساختن مسجمه دکتر ظریف و… استفاده می شود.

اما حال جای سؤال از حزب اللهی ها و افراد دغدغه مند اسلام وجود دارد چرا نباید ما که منطق مان برگرفته ازاسلام و حق است آن را تکرار،تکرار و تکرار کنیم و برای آن صفات اسلامی بگوییم و واژه سازی نماییم و افکار عمومی را به درستی به صراط مستقیم هدایت نماییم؟؟

آیا احساس نمی کنیم درحال انجام گناه بزرگی هستیم که اینطور بی خیال یا بهتر بگوییم بی توجه به نائب امام زمان، امام خامنه ای(اروحنا فداه) هستیم و نکند خدای نکرده روزی مصداق این فرموده‌ی امیرالمومنین(علیه السلام) قرار بگیریم که به کوفیان گفتند:«…عجبا عجبا به خدا سوگند که اجتماع اینان بر باطلشان، و پراکندگى شما از حقّتان دل را مى‏میراند، و باعث جلب غم و غصه است… [۱]».

خود نائب امام زمان امروز همین را سرلوحه کار خود قرار دادند و به درستی از این سیاست ها بهره می برند و اگر توجه کنید تکرار مکررات و واژه سازی های زیبا و جهت دهنده ایشان که برگرفته از قرآن و نهج البلاغه و به طور کلی اسلام هست که در بیانات شان موج می زند.

پس از همین امروز همه ما به عنوان یک فرد حزب اللهی و دغدغه مند، همراه و پارکاب ولی امرمسلیمن،امام خامنه ای(مدظله العالی) برای تنویر افکار عمومی و تبیین که به مثابه یکی از اصلی ترین کارهای پیامبران و مهم ترین ارکان جهاد کبیر است؛ وارد میدان جهاد شویم و با منطق و استدلال متقن و محکم مان در این راه جهاد نماییم واین فرموده امام خامنه ای(اروحنا فداه) که از گفتن حق خسته نمی شوم را سرلوحه کارمان قرار دهیم.


۱٫قسمتی از خطبه ۲۷ نهج البلاغه

 

یک نظر

  1. سلطون گفت:

    حزب اللهی که بالا بالاهای نظام اند باید بیشتر تکرار کنند ….

طراحی و پشتیبانی توسط گروه رضوان