کسانی که در خارج یا متأسفانه در داخل دوست دارند با آمریکایی‌ها پیوند بخورند و نشست و برخاست کنند، این حرف‌ها را بشنوند و بدانند که نظام جمهوری اسلامی به فضل الهی همه‌ی مشکلات را برطرف خواهد کرد.
امام خامنه‌ای(مدظله العالی) 96/9/19
روابط عمومی ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ اخبار, اسلاید, تشکیلات, خواهران, عناوین مهم بدون دیدگاه

جهت اعلام کاندیداتوری برای انتخابات شورای جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد کلیک کنید

به گزارش  یزد جاد، جناب آقای محمدباقر سلطانی به عنوان مسئول ستاد انتخابات بیست و سومین دوره شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد انتخاب شده اند.

سلطانی در رابطه با چگونگی ثبت نام در این دوره از انتخابات شورای مرکزی بیان داشت: متقاضیان جهت ثبت نام اولیه یعنی همان ثبت نام کتبی باید فرم ثبت نام کتبی که در سایت قرار گرفته را پر کنند و به آدرس رایانامه ای که آدرس آن در زیر می باشد، بفرستند(در زیر هم فرم ثبت نام و آدرس رایانامه موجود است).

مسئول ستاد انتخابات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد خاطر نشان کرد: بعد از ثبت نام کتبی از طرف علاقمندان ، احزار صلاحیت های مورد نظر انجام خواهد گرفت و در صورت کسب حداقل ها ، متقاضیان به مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد.

سلطانی در خصوص زمان و مهلت ثبت نام افزود: علاقمندان جهت اعلام کاندیداتوری تا جمعه اول اردیبهشت ماه می توانند فرم ثبت نام کتبی را پر کنند و بفرستند .متقاضیان ثبت نام در شورای مرکزی باید فرم ثبت نام شورا و متقاضیان ثبت نام در هیئت نظارت باید فرم هیئت نظارت را دریافت کرده و پس پر کردن به آدرس رایانامه زیر بفرستند.

قبل از فرستادن فرم ثبت نام اساسنامه را ازلینک زیر دریافت و مطالعه فرمایید.

دریافت اساسنامه

آدرس رایانامه جهت فرستادن فرم ثبت نام: yazdjad.entekhabat@chmail.ir

جهت دریافت فرم ثبت نام شورای مرکزی روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

 

جهت دریافت فرم ثبت نام هیئت نظارت روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

طراحی و پشتیبانی توسط گروه رضوان