کسانی که در خارج یا متأسفانه در داخل دوست دارند با آمریکایی‌ها پیوند بخورند و نشست و برخاست کنند، این حرف‌ها را بشنوند و بدانند که نظام جمهوری اسلامی به فضل الهی همه‌ی مشکلات را برطرف خواهد کرد.
امام خامنه‌ای(مدظله العالی) 96/9/19
روابط عمومی ۳ خرداد ۱۳۹۶ اخبار, تشکیلات, خواهران, دسته‌بندی نشده, عناوین مهم ۵ دیدگاه

دبیر و مسئولین واحدهای جاد یزد مشخص شد

به گزارش یزد جاد ، منتخبین بیست و سومین دوره انتخابات شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد، سه شنبه مورخ دوم خرداد ماه سال جاری جهت تعیین مسئولیت دبیر و مسئول واحد ها تشکیل جلسه دادند. طی این جلسه جناب آقای محمد طالع زاده شیرازی به عنوان دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد انتخاب شدند و دیگر مسئولین جاد به قرار زیر می باشد:
جناب آقای شهاب الدین ساجدی فرد به عنوان مسئول واحد تشکیلات، جناب آقای کوروش قدرتی به عنوان مسئول واحد آموزش، جناب آقای علی خدادادی آرپناهی به عنوان مسئول واحد فرهنگی، جناب آقای علی یزدانی به عنوان مسئول واحد سیاسی، جناب آقای محمد ابراهیمی آشوری به عنوان مسئول واحد روابط عمومی و همچنین مسئول واحد نشریه و سرکار خانم بخشی به عنوان مسئول واحد خواهران انتخاب شدند.

۵ نظر

 1. قاضی پور گفت:

  به اولین دبیر دوساله دفتر یزد خدا قوت میگم
  امیدوارم خسته نشی برادر

 2. فرزاد گفت:

  یا الله…. به به دوباره شورای جدید…. خدا خیرتون بده که تا اینجا اومدین توی صحنه. همین جای شکر داره. آقا ما هم هستیم کاری بود در حد توان درخدمتیم …..
  بنده هم از نوشته های طرماح استفاده کردم از ایشان تشکر می کنم.

 3. قاسمی پور گفت:

  سلام
  اومدم نظری بذارم که چشمم به نظر برادر یا خواهر طرماح خورد
  نکات درست و جالبی بود لذا نیازی به نوشتن حقیر نشد
  موفق باشید و امیدوارم بتوانم امسال اندکی دینم رو به دفتر ادا کنم

 4. طرماح گفت:

  شهید علی ماهانی میگن :راه را که انتخاب کردی دیگر متعلق به خودت نیستی، اگر قرار است درد بکشی بکش! اما آه و ناله نکن، وقتی آه و ناله کردی متعلق به دردی نه به راه…
  برادران و خواهران بزرگوار به عنوان کوچکترین و حقیرترین عضو این تشکل اول به خودم و بعد به شما میگم خواهش میکنم تمنا میکنم کار رو جدی بگیرید.اشتباهات و ضعفهای موجود رو دریابید و تکرارش نکنید.کار برای خداست و شرط کار برای خدا “اخلاص” هست و اخلاص شرط ورود به جمع شهدا!اگر این شرط رو داشته باشیم چه فرق میکنه با چه اسم و عنوانی کار کنیم….ان شالله که در برابر حضرت زهرا.س روسفید باشید و باشیم

 5. یه جادی گفت:

  موفق باشید.یازهرا(س)

طراحی و پشتیبانی توسط گروه رضوان