قصاص خون عماد شلیک یک موشک نیست؛آن که قصاص خون عماد است برچیدن و بنیان کندن رژیم کودک‌کش صهیونیستی است.
قاسم سلیمانی 1396/11/26
روابط عمومی ۲۴ مهر ۱۳۹۶ اخبار, بیانیه ها, سیاسی, عناوین مهم یک دیدگاه

فعال دانشجویی:

دستکش مخملی کنار رفت و دست چدنی آمریکا نمایان شد


زارع شهرآبادی با اشاره به تهدیدات و سخنان ترامپ گفت: امروز دست چدنی آمریکا که زیر دستکش مخملی پنهان شده بود رو شده و بر همگان قابل اعتماد نبودن،خود برتر بینی و عهدشکنی ایالت متحده امریکا آشکار شده است.


به گزارش یزد جاد ؛علیرضا زارع شهرآبادی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد؛ با اشاره به سخنان ترامپ گفت: امروز آن روزی است که به نظر می رسد آن سخن گوهربار رهبر انقلاب امام خامنه ای که در مورد برجام فرمودند متضرر اصلی آمریکا است ؛به خوبی قابل لمس باشد.

این فعال دانشجویی افزود: امروز دست چدنی آمریکا که زیر دستکش مخملی پنهان شده بود رو شده و بر همگان قابل اعتماد نبودن،خود برتر بینی و عهدشکنی ایالت متحده امریکا آشکار شده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران برای رسیدن به این مقطع هزینه های مادی  و معنوی فراوانی داده که از جمله آنها تخریب و محدودیت بعضی از مراکز علمی و تحقیقاتی هسته ای در کشور ،خارج کردن حدود ۷۰ درصد سانتریفیوژهای غنی سازی اورانیوم و تجهیزات مربوطه و… است.

دبیر سابق هیئت عالی نظارت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد عنوان کرد: حال با توجه به فرصت به وجود آمده ، زمان آن فرا رسیده است که در مقابل آن هزینه های هنگفتی که داده ایم برای گرفتن فایده های اصلی از این برجام اقدام کنیم.

دبیر اسبق جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد گفت: این اتفاق اولاً اثبات عهدشکن بودن  و غیر قابل اعتماد بودن امریکا است که با توجه به آن دلیل اینکه چرا نباید با امریکا به هیچ وجه مذاکره کرد، خواهیم رسید. ثانیاً برای اتحاد هرچه بیشتر امت اسلامی با هم، چه در داخل و چه در خارج کشور تلاش قابل توجهی باید بشود و نقطه کانونی این اتحاد نیز همان عهد شکنی و قابل اعتماد نبودن دشمنان اسلام به خصوص امریکای عهد شکن و جنایتکار باید باشد. ثالثاً در مرحله بعد برای ناکام گذاشتن دشمنان، از ظرفیت های داخلی در جهت پیشبرد اهداف اسلامی- ایرانی مان استفاده کنیم.

عضو سابق کمیسیون سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور گفت: در مقطع فعلی به نظر می رسد تمامی قوای مسئول به خصوص قوه مجریه برای رسیدن به این مهم باید فعالیت های از جمله حذف دلار از معاملات بین المللی، حذف واردات نابجا و ناصحیح در کشور، بازگردانی عملکرد هسته ای کشور به حالت سابق همراه  با قدرت و ارتقا روز افزون، کمک و یاری به بنگاه های کوچک و متوسط در جهت افزایش تولید با کیفیت داخلی البته با نگاه کارشناسانه و مدیریت صحیح، همت مضاعف و تلاش جدی برای جلوگیری از قاچاق و….. سرلوحه امور قرار گیرد.


لینک همین خبر در دیگر رسانه ها:

http://yon.ir/Z6vgC
http://yon.ir/7Eu87

http://yon.ir/9Fksq

http://yon.ir/SoEnD

 

یک نظر

  1. حامد گفت:

    دو روز از اردو گذشت. اما هنوز تصاویری از اردو ثبت نشده!

طراحی و پشتیبانی توسط گروه رضوان