قصاص خون عماد شلیک یک موشک نیست؛آن که قصاص خون عماد است برچیدن و بنیان کندن رژیم کودک‌کش صهیونیستی است.
قاسم سلیمانی 1396/11/26
روابط عمومی ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ اخبار, اسلاید, سیاسی, عناوین مهم, مقاله برگزیده بدون دیدگاه

۳۰ سؤال از جناب دکتر… !!!

به گزارش یزد جاد،یادداشتی درباره نقد تناقض گویی های دولت تدبیر و امید نوشته شده است. لازم به ذکر است این نوشته توسط علیرضا زارع شهرآبادی،دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد به رشته تحریر در آمده است که به شرح زیر می باشد:پینوک یو

ابتدای مقاله‌ام می خواهم یک نکته‌ای را به آقای روحانی عرض کنم که ان شاءلله از بنده حقیر بپذیرند و آن این است که این روزها خواندن و مرور کردن سرگذشت بنی صدر را یکی از برنامه های خود قرار بدهند.

اما این مقاله، لحن و نگارش اش شاید متفاوت با سایر نوشته ها باشد، ان شاءلله که در روشن تر شدن فضای موجود، مؤثر واقع گردد.

خطاب به دولت تدبیر و امید که خود را حقوق دان، مطیع امام خامنه ای، رعایت کننده قانون، عمل کننده قول های داده شده به مردم، حل کننده مشکلات، نقدپذیر و … می داند، باید گفت:  متاسفانه در رابطه با این وعده ها، بر خلاف شعارهای مکرر مسئولان،تقریباً از هیچ بخشِ دولت خبر “عملیِ”مناسب و دهان پرکن! به گوش نمی رسد.

از این ها بگذریم و بگذارید بحث را به صورت سؤالی با دکتر روحانی به پیش ببریم و در این مقاله سؤالات ذهنی خود را از آقای رئیس جمهور می پرسیم ان شالله که روزی جواب این سوال ها را بشنویم!

قبل از شروع سؤالات خود پیش فرضی را با اینکه بر همه واضح است، اما باز مورد تأکید قرار می دهم و آن این است که آقای دکتر حسن روحانی قبل از اینکه یک دکتر باشند، حجت الاسلام و درس خوانده حوزه علمیه هستند لذا طبیعی است که بر مسائل اولیه اسلام اشراف دارند.

۱)آیا شما مردم را، به عنوان صاحب مملکت می دانید و برای خواسته هایش ارزش قائل هستید؟

۲)آیا قوانین اسلام باید بر تمام رفتارها و سیاست خارجه ما حاکم باشد؟

۳) آیا (بافرض جواب مثبت به سؤالی قبلی) به نظر شما اگر طرف خارجی خلاف قانون اسلام از ما خواسته ای داشته، ما می توانیم برای پیشرفت اقتصادی کشور، از قوانین اسلام عدول کنیم؟

۴)آیا به نظر شما اصول و آرمانهای ما، جزئی از منافع ما است؟ و یا اصلِ منافع ما، همین ارزشها و اصول است که در قالب دین عرضه شده است؟

۵)آیا به این آیه ‌ی شریفه که می فرماید: [ولن یجعل الله للکافرین على المؤمنین سبیلا] اعتقاد قلبی دارید؟

۶)آیا از منظر شما آمریکا دوست ملت است یا دشمن ملت؟!

۷)آیا با این مذاکرات و برجام راه نفوذ آمریکا بر این کشور هموار نشده و استکبار به احیای سلطه قدیمی خود حریص نشده است و آیا این اتفاق نفی این سنت موجود در آیه ی قرآن فوق نیست؟

۸)آیا شما و عده‌ای از اصلاح طلبان با رژیم غاصب و سگ نگهبان منطقه‌، قبلاً مذاکره ای کرده اید؟

۹)آیا از اینکه دشمنان ملت و به خصوص شیطان بزرگ؛ آمریکایِ وحشی، از بعضی کارهای شما حمایت و تشویق می کنند، احساس نمی کنید راه را اشتباه رفته اید؟

۱۰) آیا (دین با فرض چارچوب بودن برای همه اصول و فروع)، می توان گفت کرامت انسانی در دین وجود دارد یا اینکه بلکه باید گفت کرامت انسانی چیزی فرای دین می باشد و دین جواب گوی کرامت انسانی نیست؟

۱۱)آیا از منظر شما انقلاب، دورانش تمام شده است؟

۱۲)آیا از منظر شما آدم های انقلابی، آدم هایی احساساتی هستند و بدون تعقل و واقع گرایی عمل می کنند؟

۱۳)آیا کشور ایران در حال تبدیل به بازار مصرف کننده کالا های خارجی نیست؟

۱۴) آیا قرار دادهای نفتی جدید، باعث بدبختی و عقب ماندگی کشور نمی شود؟

۱۵)آیا شما کتاب ” امنیت ملی و نظام اقتصادیِ جمهوری اسلامی ” را که نوشته خودتان هست، قبول دارید؟

۱۶)آیا (بافرض قبول داشتن) در صفحه ۷۸۲ این کتاب شما مطرح نکردید که طرح جایگزین و مطلوب برای اقتصاد ایران، الگو و نگرش نئوکینزی ها است؟

۱۷)آیا سخنگوی دولت، آقای نوبخت، نگفته اند که ما در عرصه اقتصاد، طبق این کتاب در حال عمل کردن هستیم؟

۱۸)آیا (با فرض جواب مثبت به سؤال قبل) قبول دارید که شما اقتصاد مقاومتی را در عرصه اقدام و عمل، رها کرده اید؟

۱۹)آیا اگر جوابتان به سوال بالا آری هست، نباید به دلیل تناقض گویی مستمر دولتی ها و به خصوص شخص شما در این باره، اسم این دولت را از دولت راستگویان به دولت منافقان و دروغگویان تغییر داد؟

۲۰)آیا برچسب زدن و بدزبانی کردن به کسانی که دلسوزانه انسان را نقد می کنند، زننده نیست؟

۲۱) آیا این شعر را قبول دارید؟ که می گوید:

با دشمنان مدارا …………………………………….. دوستان بروند به جهنم

۲۲)آیا شما به جای اینکه دولت فرا جناحی باشید، تبدیل به دولت جناحی نشدید؟

۲۳)آیا فتنه ۸۸ را خط قرمز نظام می دانید؟

۲۴)آیا خیلی از افرادی که درحال حاضر در دولت مسئولیت دارند، به نحوی جزء فتنه گران و فعالین فتنه سال۸۸ نیستند؟

۲۵) آیا خاتمی؛ رئیس جمهور اسبق کشورمان، شخصی خائن و باغیِ بر نظام جمهوری اسلامی ایران نیست؟

۲۶) آیا (با فرض جواب مثبت به سؤال قبلی) با”برادرِ عزیز” خواندن آن شخص خائن و باغی توسط شما، نمی توان این برداشت را داشت که شما از یک فرد خائن و باغی ِبر نظام حمایت کرده اید؟

۲۷)آیا انسان برای حفظ قدرت و یا هرچیزی دیگری می تواند خود از وسیله حرام همچون دروغ استفاده کند؟

۲۸)آیا ضربه ای که منافقین به اسلام می زنند بالاتر از کفار می باشد؟

۲۹)آیا انسانی که در لباس دین رفتار منافقانه و تزویر گونه داشته باشد، به مراتب بیشتر از کفار بر پیکره ی اسلام ضربه وارد نمی کند؟

۳۰) آیا با اینکه دولتی ها نیز از فایده نداشتن برجام سخن گفتند و با توجه به نقض و بد عهدی های شیطان بزرگ و ایجاد تحریم های متعدد(( در تایید مشروط برجام توسط امام خامنه ای در قسمتی از آن آمده است که: در سراسر دوره‌ی هشت‌ساله، وضع هرگونه تحریم در هر سطح و به هر بهانه‌ای (از جمله بهانه‌های تکراری و خودساخته‌ی تروریسم و حقوق بشر) توسّط هر یک از کشورهای طرف مذاکرات، نقض برجام محسوب خواهد شد و دولت موظّف است طبق بند ۳ مصوّبه‌ی مجلس، اقدامهای لازم را انجام دهد و فعّالیّتهای برجام را متوقّف کند.))؛ وقت آن نرسیده است که نقض برجام که همان فرجام برجام است را اعلام نمایید؟

و آیا…

و در آخر با اینکه سؤالاتی همچنان باقی مانده و در این نوشته نیز نمی گنجد و ان شا الله که در جایی دیگر قسمت بود خواهم پرسید و اما حرف دل و توصیه دیگری هست که با دولتی ها می خواهم در میان می گذارم و آن این است که ای آقای روحانی و دولتی ها، گرفتن مواضع گاهاً کاملا مخالف امام خامنه ای و فقط حرف زدن های شما کشور را به قهقرا برده است، شما که اگر تا آخر دوره چهار ساله تان به سرگذشت بنی صدر نایل نگردید! احتمالی برای رای آوردن در چهار سال دوم برای شما وجود ندارد، پس حداقل از الان توبه کنید که درِ توبه بر روی شما باز است و هر چه بیشتر انسان در دنیا پاسخ گو باشد و به اشتباه کردن خودش اعتراف کند، بهتر از آن است که دچار عقوبت و عذاب عالم اخروی گردد.

یازهرا(سلام الله علیها)

طراحی و پشتیبانی توسط گروه رضوان